Edukacja spoÅ‚eczna,  Wychowanie fizyczne

Dzie? Dziecka (zdalnie)

Dobry wieczór Kochani!

Uda?o si? stworzy? obiecany wpis.

Dzie? Dziecka przypada w poniedzia?ek, jest on nieco inny ni? zawsze. Przez ostatnie dni zastanawia?am si? jak go sp?dzi? zdalnie z dzieciakami. No i przyszed? mi do g?owy pewien plan.

Oczywi?cie moje propozycje s? lu?ne i nie obowi?zkowe dla dzieci, wi?c je?eli b?d? chcia?y to skorzystaj?.

O godz. 10. 00 zaplanowa?am z dzie?mi spotkanie online, ?eby razem stworzy? program w aplikacji Scratch Junior (o tym jutro), porozmawia?  – jak sp?dzaj? Dzie? Dziecka, czy ju? jakie? prezenty otrzymali, itp.,
a nast?pnie og?osz? wyniki z zabawy „Ka?dy z nas jest wa?ny” , prze?l? ka?demu dyplom oraz z?o?? ?yczenia. http://zkredawszpilkach.edu.pl/?p=123

Dodatkowo przygotowa?am kart? z zabaw? Sportowe Wyzwania, któr? mo?ecie pobra?.

10 wyzwa? do zrealizowania w domu.

Dla dzieci, które podejm? sportowe wyzwania czeka dyplom. Dost?pny jest w pi?ciu wersjach.

Przygotuj? dla moich dzieciaczków równie? filmik z ?yczeniami, który b?d? mogli sobie otworzy? w dowolnym momencie.

Filmik chc? przygotowa? z moich fotografii i zdj?? dzieci, które mam. Na ka?dej fotografii mojej pojawi si? jedno zdanie z poni?szych ?ycze?:

Du?o si?y i zdrowia.

Powodów do u?miechu.

Szalonej zabawy.

Prawdziwych przyjació?.

Tysi?ca przygód.

Niezapomnianych wra?e?.

S?onecznych dni.

Samych sukcesów.

Spe?nienia marze?.

Cudownej mi?o?ci.

?ycz? Wam Kochani, aby ka?dego dnia spotka?o Was co? niesamowitego.

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!

T?skni? za Wami!

Na zako?czenie dnia podam par? stron z quizami i grami. 😀

Mam nadziej?, ?e dzieci b?d? zadowolone!

A jakie s? Wasze plany na sp?dzenie zdalnego Dnia Dziecka z Waszymi wychowankami?

S?odkich snów! 🙂