Edukacja polonistyczna,  Edukacja spo?eczna,  Zaj?cia komputerowe

Wielkanocne zmagania

Wybaczcie mi, d?ugo mnie nie by?o, ale jako? tak stara?am si? sp?dza? jak najmniej czasu przy komputerze. Nauczanie zdalne wróci?o to i mnie znowu przy komputerze wi?cej.

Tak jak obieca?am Wam popo?udniu dodaj? przygotowany dla moich uczniów escape room zwi?zany z Wielkanoc?.
Po przej?ciu przez wszystkie zagadki czeka na nich film edukacyjny od EduKredka oraz dyplom do pobrania. Dzieci maj? si? zmierzy? z rozwi?zaniem sudoku, quizem, odnalezieniem jajka oraz wskaza? symbolik? pokarmów wielkanocnych. Przez zadania prowadzi zaj?czek Kicu?. Po rozwi?zaniu ka?dej gry – ucze? otrzymuje pisank?, któr? musi zapami?ta?, poniewa? przyda si? ona do rozwi?zania.

Serdecznie zapraszam do gry!

Mo?ecie równie? pobra? dyplom bezpo?rednio ze strony: