Uncategorized

Powrót do pisania :)

Witajcie po tak długiej przerwie, jeżeli zostaliście ze mną i czekacie na moje dalsze wpisy to bardzo się z tego powodu cieszę. Zauważyłam również, że jest Was coraz więcej co daje mi kolejny powód do szczęścia, i motywację by dalej prowadzić bloga. Powodem mojego braku aktywności jest pojawienie się w moim życiu małego Skarba, który ma na imię Julian. Urlop macierzyński nie ułatwia sprawy i powoduje, że nie jestem na bieżąco w tematach szkolnych, dlatego też jakby się wyłączyłam, po drugie czy już po trzecie wiadomo jako to jest z czasem, a nawet jak jest to czasami po prostu trzeba odpocząć, zrelaksować się i nie chce się siadać do komputera i czegoś tworzyć.

Ale postanowiłam, że będę próbowała raz w tygodniu, no dobra może raz na dwa tygodnie coś dodać, ale jeżeli mi się nie uda to wybaczcie. Do tego wpisu siadałam parę razy, bo się mały budził 🙂

Może macie jakieś propozycje tematów do których mogłabym coś stworzyć 🙂

Niedługo zamieszczę artykuł dotyczący sprawozdania awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego.

Do usłyszenia! Dajcie znać w komentarzach, co mogłabym dla Was przygotować, a postaram się to zrobić, jak przyjdzie mi do głowy jakiś pomysł i Mały na to pozwoli.

Trzymajcie się cieplutko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *