Edukacja spoÅ‚eczna,  Zaj?cia komputerowe

Wakacje tu?, tu?…

dla mnie wyczekiwane… a dla Was?

Jestem zm?czona bardziej ni? co roku o tym samym czasie. My?l?, ?e to chyba przez ci?g?? prac? przy laptopie, a pogoda te? mi nie pomaga.

Dzisiaj pierwszy dzie? egzaminów ósmoklasistów, w zwi?zku z tym, ?e nie zosta?am dzisiaj powo?ana do komisji mia?am chwilk? czasu, aby przygotowa? si? na zaj?cia online w przysz?ym tygodniu na temat bezpiecznych wakacji.

Przygotowa?am dla uczniów zaj?cia w genial.ly. S?dz?, ?e ten program jest Wam doskonale znany, a tym bardziej teraz, kiedy pracujemy zdalnie i szukamy ró?nych inspiracji, aby przeprowadzi? ciekawe zaj?cia.

W przedostatni dzie? roku szkolnego spotkam si? z uczniami i udost?pni? im mój ekran, tak aby?my wspólnie mogli powtórzy? zasady bezpiecznych wakacji, rozwi?za? wakacyjne zadania, zobaczy? filmiki edukacyjne oraz przede wszystkim DOBRZE SI? BAWI?.

Podsy?am Wam link do mojej interaktywnej prezentacji.

Mo?e wykorzystacie na swoich zaj?ciach. Dajcie zna? czy Wam si? podoba.