Edukacja społeczna

Zako?czenie roku szkolnego 2019/2020

Tegoroczne zako?czenie roku szkolnego na pewno b?dzie inne ni? zawsze. W zwi?zku z obecn? sytuacj? nie wr?czamy jutro ?wiadectw uczniom, tylko spotykamy si? z nimi online.

Na krótkim spotkaniu z okazji zako?czenia roku przypomn? jeszcze raz najwa?niejsze zasady podczas wakacji, porozmawiamy o planach wakacyjnych oraz o tym, czego si? nauczyli w drugiej klasie, co sprawia?o im najwi?ksz? trudno??, co by?o dla nich ?atwe. I oczywi?cie najwa?niejsze to podzi?kowania za wytrwa?o?? i trud w?o?ony w nauk? w tym roku szkolnym, równie? poprosz?, aby podzi?kowali w moim imieniu rodzicom, za wspó?prac?, cierpliwo?? i zaanga?owanie.

Inspiruj?c si? pomys?ami innych nauczycieli przygotowa?am dla moich uczniów i uczennic dyplomy za prac? przez ca?y rok szkolny oraz ?wiadectwa dla rodziców z podzi?kowaniem. Je?eli macie ochot? to ?mia?o pobierajcie i dzielcie si? z innymi. 🙂

Równie? przygotowa?am dla dzieci wakacyjne wyzwania, którymi równie? si? z Wami dziel?. 🙂

A jak u Was wygl?da zako?czenie roku szkolnego?

Czekali?cie na nie z wyt?sknieniem?