Edukacja plastyczna,  Edukacja przyrodnicza,  Edukacja spoÅ‚eczna

Walizka wakacyjnych wspomnie?!

Ma?o mnie tu by?o w ci?gu wakacji, chcia?am cz??ciej, ale czasami tak bywa, ?e nie ma czasu albo po prostu weny! Ale mam nadziej?, ?e to si? zmieni.

1 wrze?nia – rozpocz?cie nowego roku szkolnego 2020/2021 – jak si? z tym czujecie?
Ja mia?am lekkie obawy przed dzisiejszym dniem, ale kiedy wesz?am do klasy i zobaczy?am moich TRZECIOKLASISTÓW i ich u?miech pod maseczkami na mój widok to od razu wszelkie w?tpliwo?ci, strach min??y! Po dzisiejszym dniu wróci?a mi motywacja i ch?? do pracy i tworzenia.

Pe?na werwy wracam! i dziel? si? z Wami pomys?em do wykorzystania. Stworzy?am walizk? wakacyjnych wspomnie? – dwustronn? na kartce A4.

Jutro b?dziemy opowiada? o swoich wakacjach, pami?tkach, o tym jak sp?dzili?my czas, co porabiali?my i tak dalej… Du?o czasu zajm? nam te opowie?ci, a na koniec dnia je podsumujemy prac? plastyczn? – w?o?ymy nasze wspomnienia do walizki i w ka?dym momencie b?dziemy mogli do nich wróci?!

Pliki do pobrania znajdziecie poni?ej:

Walizk? wydrukowa?am na jednej kartce – wystarczy w opcjach drukowania zaznaczy? plik dwustronny, dwie strony na jednej kartce.

A tak wygl?da:

Gotowe walizki poka??, jak tylko zrobi? je uczniowie!

Trzymajcie si? i powodzenia! 🙂