Zaj?cia komputerowe

KINDLOTEKA – warsztaty dla ka?dego…

Kindloteka – jest to strona z warsztatami online dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Ka?dego dnia s? dwie propozycja zaj?? o 10.00 i o 11.30. Zaj?cia dotycz? ró?nych tematów.

Ja wysy?am informacj? moim dzieciom z zaj?ciami, które chcia?abym, aby zobaczyli. Tematy dobieram pod k?tem lekcji, np. na Dzie? Ziemi zaj?cia by?y o stworzeniu ekologicznego programu w aplikacji Scratch Junior. Poni?ej filmik.

Scratch Junior

Inne zaj?cia dotyczy?y ksi??ki Moja supermoc… uwa?no?? i spokój ?abki lub Ch?opiec, kret, lis i ko?.

Po tych jak i po ka?dych zaj?ciach, które polecam robi? dzieciom krótk? notatk?, zamieszczam linki, które si? pojawi?y na warsztatach oraz propozycje dzia?a? – jak?? zabaw?, kart? pracy, prac? plastyczn? – od wyboru do koloru.

Zaj?cia s? prowadzone w ciekawy sposób i zach?caj? do twórczego i kreatywnego my?lenia.

Ja za chwilk? b?d? ogl?da?a kolejne warsztaty:

Animowane t?o w Scratchu Juniorze
Opis: Jak sprawi?, aby na ekranie naszego komputera pojawi?y si? lec?ce chmury, padaj?cy deszcz, zachodz?ce s?o?ce – to wszystko jest mo?liwe w aplikacji Scratch Junior. Chcesz zobaczy? jak to zrobi?? Przygotuj tablet z aplikacj? i do dzie?a!
Przygotuj: tablet/smartfon z aplikacj? Scratch Junior
POBIERZ Google Play / POBIERZ App StorePOBIERZ na komputer
Prowadz?ca: Joanna Apanasewicz
Czas trwania: 45 minut
Gdzie: STEM Kindloteka dla Ka?dego! (logowanie)
Kiedy: 8 maja, godz. 11:30

Zach?cam, bo warto. Zawsze co? innego i nowego.